Які бувають водопровідні труби і чим вони відрізняються

Багато хто з нас у процесі ремонту стикається з необхідністю заміни водопровідних труб. Їх велика різноманітність за якістю матеріалу, розміром, діаметром ускладнює вибір недосвідченого споживача.

Ми часто стикаємося з неправильним використанням різних видів труб, що призводить до сумних наслідків: прорив, недостатній тиск, шум в системі. При усуненні неполадок доводиться витрачати час та зайві кошти.

Від правильності вибору залежить якість роботи системи водопостачання. Тому заощаджуйте свій бюджет, звертайтеся до кваліфікованих майстрів, які врахують усі особливості системи водопостачання у вашому конкретному випадку, допоможуть уникнути помилок.

Які бувають водопровідні труби і чим вони відрізняються

При підборі труб радимо враховувати основні критерії:

  • міцність, надійність матеріалу;
  • термін експлуатації;
  • вартість;
  • стійкість до перепадів температури, тиску;
  • діаметр;
  • особливості монтажу.

Деякі водопровідні труби можна використовувати лише за певних умов. Рекомендуємо вибирати універсальні варіанти.

Металеві, пластикові, багатошарові трубопроводи мають свої переваги і недоліки, і, фактично, при грамотному проектуванні і монтажі будь-яка система безаварійно функціонуватиме протягом гарантійного терміну служби.

Види труб водопостачання

На ринку будівельних матеріалів сьогодні великий вибір водопровідних труб із різними технічними характеристиками у широкому ціновому діапазоні. Кожен вид має свої плюси та мінуси. При простоті вибору, що здається, існує багато нюансів. Все залежить від певних умов експлуатації, температурного режиму, особливостей системи.

Сьогодні використовують труби двох категорій:

  1. Металеві – зі сталі, міді.
  2. Пластикові — металопластикові (МП), поліпропіленові (ПП), поліетиленові (ПЕ), з полівінілхлориду (ПВХ).

Розглянемо їх властивості докладніше.

Сталеві труби — неактуально

Багато квартирах досі використовують традиційні труби зі сталі. Вони доступні за ціною, міцними, витримують перепади температур. Раніше їм не було гідної альтернативи.

У сучасних умовах їх використання стало недоцільним: корозія, конденсат, вапняний наліт на внутрішній поверхні, що погіршує якість води. Їх термін служби залежить від якості води у системі водопроводу. Трудомісткий монтаж вимагає навичок та спеціального обладнання.

Зазвичай, нашим клієнтам ми радимо використовувати їх для часткової реконструкції старого водопроводу, коли небажано комбінувати різні матеріали. В інших випадках є гідніші варіанти. Якісні водопровідні труби по гарній вартості ви можете замовити через інтернет-магазин Наша Стройка.

Які бувають водопровідні труби і чим вони відрізняються

Металопластикові труби — поєднання сучасних матеріалів

Ці труби поєднали у собі позитивні якості металу та пластику. Ми часто їх використовуємо для дому або дачі, для квартири є більш підходящі варіанти.

З переваг. Вони легкі, пластичні, відрізняються простотою монтажу, довговічні. Багатошарова структура збільшує міцність: алюмінієвий каркас, покритий із двох сторін пластиком. Гнучкість труб забезпечує легкий монтаж без перехідників у найнезручніших місцях. За рахунок скручування або обтиску не зменшується внутрішній діаметр труби.

Пластикові труби — в ногу з часом

Комунікації з полімерів є незамінними в сучасних умовах, це ідеальний варіант для водопостачання в індивідуальних будинках. Головна перевага пластикових труб — стійкість до корозії, низька ціна, довговічність, мала вага, низька теплопровідність, простота монтажу. Завдяки гладкій внутрішній поверхні на їх стінках не утворюються відкладення.

Щоб сантехніка простояла довго і не завдавала клопоту, правильно вибирайте труби, довіряйте роботу з монтажу водопроводу лише професіоналам.Автор Поделитесь Оцените

vseotrubax_admin


Интересное по теме:

Комментарии к данной статьеПока комментариев нет, а это отличный шанс стать первым!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.


Популярные записи

Adblock
detector