Комплексна автоматизація виробництва — застосування пневморозподільників та пневмоострова

У сучасному технологічному обладнанні число пневматичних виконавчих механізмів, що спільно працюють (циліндрів, поворотних приводів, захоплень та ін.) може обчислюватися десятками одиниць. При цьому безліч пневморозподільників виявляється сконцентрованим в обмеженому просторі. У разі застосовується груповий монтаж розподільників в блоки. Це знижує витрати ресурсів на проведення пусконалагоджувальних та ремонтних робіт, полегшує сполучення з електронною системою управління (наприклад, включення в промислову мережу), скорочує загальну довжину пневмоліній та електричних кабелів. Якщо вам потрібні пневморозподільники та пневмоострова, то рекомендуємо замовити ці приладі тут https://sprenergo.com.ua/644229288-pnevmoostriv/.

У міру ускладнення пневмосистем переваги групового монтажу стають дедалі суттєвішими, тому блоки розподільників є невід’ємним атрибутом сучасної пневмоавтоматики. Розглянемо конструкції блоків розподільників із трьох різних позицій:

  1. Монтаж.
  2. Приєднання пневмоліній.
  3. Приєднання ліній електроуправління.
Вернуться к содержанию ↑

Монтаж



Застосовується стиковий монтаж, який може бути модульним та блоковим. При модульному монтажі загальні канали подачі стисненого повітря і вихлопу формуються шляхом з’єднання стикувальних поверхонь елементів, а їх утримання в блоці здійснюється за допомогою загального несучого елемента, роль якого виконує DIN-рейка, або за допомогою індивідуальних замків на кожному модулі. Як правило, модульний блок поєднує розподільники одного типо-розміру. Існують модульні конструкції з уніфікованою поверхнею стику, що дозволяють збирати в єдиний блок розподільники різних типорозмірів. Важливою перевагою модульного монтажу є можливість зміни розміру блоку шляхом встановлення/вилучення модулів. Ця операція досить проста, хоча і вимагає часткового демонтажу блоку.

При блоковому монтажі розподільники встановлюються на загальному елементі блоку — багатомісній плиті, що дозволяє замінювати окремі розподільники без демонтажу інших елементів. Блоковий спосіб монтажу може застосовуватися і до розподільників індивідуального монтажу, які мають три приєднувальних отвори (1, 3 і 5) виведені на нижню площину корпусу. Недоліком блокового монтажу на цілісній плиті є обмежена можливість нарощування розміру блоку. У разі подальшого нарощування потрібно резервування місць на плиті. Комбінований монтаж поєднує переваги модульного та блокового типів монтажу: плита також збирається з окремих модулів. При цьому поточна заміна розподільників така проста, як при блоковому монтажі, а зміна розмірів блоку виконується, як при модульному монтажі.



Автор Поделитесь Оцените

Yelyzaveta Safonova


Интересное по теме:

Комментарии к данной статье



Пока комментариев нет, а это отличный шанс стать первым!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.


Популярные записи

Adblock
detector